Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Głośniki w tylnych drzwiach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    chodzi o to ze ich fabrycznie nie posiadam w tylnych drzwiach. a chce j. zzałożyć

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez grzesrs
      chodzi o to ze ich fabrycznie nie posiadam w tylnych drzwiach. a chce j. zzałożyć
      To musisz zaopatrzyć się w głośniki, założyć okablowanie, podłączyć to ze sobą i nasłuchiwać dźwięków
      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
      =================================================

      Komentarz


      • #28
        juz wiem , myślałem ze głośnik montuje się do podnośnika szyby , a jednak jest inaczej niz z przodu , czyli montuje go do karoserii

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez grzesrs
          myślałem ze głośnik montuje się do podnośnika szyby
          :shock:

          Komentarz


          • #30
            Hej jaki gołosnik polecacie na tył?? mój wysiadł i pomyślałem o montażu nie oryginalnego, może był by lepszy dźwięk... jaka firma, model? ktoś coś poleca? może komplet z tymi dystansami na drzwi... zapomniałem dodać że mam dynaudio... dziękuję pozdrawiam

            Komentarz


            • #31
              Ktoś podpowie co dokładnie trzeba dokupić żeby dołożyć te głośniki na tył.
              Pozdrawiam

              Marcin

              Komentarz


              • #32
                jeżeli oryginał to potrzebujesz ułożyć przewody pomiędzy radiem i słupkami B następnie słupek B - głośniki to wszystko x2 (strona P i L) długości musisz sobie sam zmierzyć
                głośniki 1Z0035411C 2 szt
                gwizdki 1Z0035411P 2szt - gwizdki są razem z wtyczkami
                wtyczki:
                4D0972704 x2 - głośniki
                3B0972712 wtyczki do gwizdków (instalacja w drzwiach) x 2
                1Z0972734 i 1z0972724 słupek B x2 (są to dwuczęściowe kostki)
                piny do wtyczek ale nie pamiętam numerów
                nity do głośników 8 szt.
                opaski
                Jest: OIII 1.4 TSI 4K4K
                Była: OII FL 1.6 MPI 4K4K

                Komentarz


                • #33
                  Kilka dni temu montowałem głośniki z tyłu. Głośniki przykręciłem do zamontowanych nitonakrętek.
                  Nitonakrętki M5 najpierw zacisnąłem w otworach:
                  ]"]Zapodaj.net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!
                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                  Komentarz


                  • #34
                    Witam wszystkich.
                    Panowie odświeżę trochę temat. Kilka dni temu kupiłem Octavie II 2013. Na moim radiu/navi jest napisane AMUNDSEN MP3. Głośniki mam właśnie tylko z przodu, jakość muzyki z oryginalnych płyt audio to jakieś nieporozumienie. Przed Skodą miałem stare e90 z 2006 roku, również z dwoma głośnikami z przodu, plus jednym w tylnej pólce, mimo to audio bez porownania. Stąd moje pytania. Czy mógłbym obecne głosniki calkowicie wymienic (te z przodu) i dodatkowo doposażyć auto w głośniki w tylnych drzwiach? Czy możecie polecic jakies profesjonalne zaklady w woj. opolskim lub dolnoslaskim zajmujace sie takimi rzeczami?? Czy w ustawieniach radia po doposazeniu auta w tylne glosniki bede mogl ustawiac "tyl-przod"?? Czy koszta takiej "zachcianki" sa duze? Nie musi to byc Hi-Endowe granie, chodzi mi tylko o dobry dzwiek. Pozdrawiam.

                    Komentarz


                    • #35
                      W opolskim mogę pomóc zakładając głośniki na tył. Niestety trzeba poprowadzić nowe wiązki bo ich nie ma.
                      Jak coś to mieszkam w Brzegu.
                      Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

                      Komentarz


                      • #36
                        Napisałem PW.

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez Angel Zobacz wpis
                          Niestety trzeba poprowadzić nowe wiązki bo ich nie ma
                          Chciałem jeszcze dodać, że jak z tyłu są szyby na korbki to w słupku nie ma złącza do podłączenia głośnika. Trzeba kupić gniazdo do ramki w słupku i wiązka głośników w drzwiach musi mieć wtyczkę.

                          Przy elektrycznych szybach z tyłu wystarczą same piny na kabelkach głośnikowych.
                          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                          Komentarz


                          • #38
                            Link

                            Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tych głośników?? czy jakość dźwieku bedzie lepsza niż w standardowych??

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                              Chciałem jeszcze dodać, że jak z tyłu są szyby na korbki to w słupku nie ma złącza do podłączenia głośnika. Trzeba kupić gniazdo do ramki w słupku i wiązka głośników w drzwiach musi mieć wtyczkę.

                              Przy elektrycznych szybach z tyłu wystarczą same piny na kabelkach głośnikowych.
                              Witam .Też zbieram graty do mojej Ambiente z 2010r...zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź na temat instalacji ...czyli jeżeli mam tylne szyby w prądzie to i mam instalację pod głośniki i nie muszę od radia ciągnąć? to ułatwia prace do levelu easy...ale czy tak jest?
                              ANTY MECHANIK YT

                              Komentarz


                              • #40
                                Zamieszczone przez HAKSIU Zobacz wpis
                                czyli jeżeli mam tylne szyby w prądzie to i mam instalację pod głośniki i nie muszę od radia ciągnąć? to ułatwia prace do levelu easy...ale czy tak jest?
                                Niestety ale musisz ciągnąć od radia.
                                SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                ​​​
                                Grzegorz

                                Moja Ambitna Czarnula

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez HAKSIU Zobacz wpis

                                  Witam .Też zbieram graty do mojej Ambiente z 2010r...zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź na temat instalacji ...czyli jeżeli mam tylne szyby w prądzie to i mam instalację pod głośniki i nie muszę od radia ciągnąć? to ułatwia prace do levelu easy...ale czy tak jest?
                                  Chodziło mi o to, że jak są szyby z tyłu w prądzie to w słupku są wtyczki, do których wpina się piny. Jak nie ma szyb elektrycznych to trzeba kupić wtyczki do ramki w słupku.
                                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Ja zalozylem glosniki w tylnych drzwiach sam nie mialem pociagnietych kabli ale mozna to bez problemu samemu zrobic tylko checi.

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Zamieszczone przez wojtekwojtek Zobacz wpis
                                      Ja zalozylem glosniki w tylnych drzwiach sam nie mialem pociagnietych kabli ale mozna to bez problemu samemu zrobic tylko checi.

                                      Mógłbyś to jeszcze raz napisać używając przecinków i klawisza Alt? Na pewno go masz. Jest obok klawisza spacji.

                                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Witam. Mam pytanie z innej strony, a mianowicie jaki max wymiar mozna wlożyć głośnik w przednie drzwi do O2? Czy 20cm sie zmieszczą?

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Zamieszczone przez waldek73 Zobacz wpis
                                          jeżeli oryginał to potrzebujesz ułożyć przewody pomiędzy radiem i słupkami B następnie słupek B - głośniki to wszystko x2 (strona P i L) długości musisz sobie sam zmierzyć
                                          głośniki 1Z0035411C 2 szt
                                          gwizdki 1Z0035411P 2szt - gwizdki są razem z wtyczkami
                                          wtyczki:
                                          4D0972704 x2 - głośniki
                                          3B0972712 wtyczki do gwizdków (instalacja w drzwiach) x 2
                                          1Z0972734 i 1z0972724 słupek B x2 (są to dwuczęściowe kostki)
                                          piny do wtyczek ale nie pamiętam numerów
                                          nity do głośników 8 szt.
                                          opaski
                                          Witam . Podpowiesz jakie piny podchodzą do radia? Wszystko już mam, poza tymi pinami do kostki radia...męskie,żeńskie, do kostki mini iso czy quadlock? z elektryki specem nie jestem :P
                                          Ostatnio edytowany przez HAKSIU; 41305.
                                          ANTY MECHANIK YT

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Zamieszczone przez georgg Zobacz wpis
                                            Niestety ale musisz ciągnąć od radia.
                                            Piny pod głośniki do Radia to męskie ISO?
                                            ANTY MECHANIK YT

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Zamieszczone przez HAKSIU Zobacz wpis
                                              Piny pod głośniki do Radia to męskie ISO?
                                              Takie:
                                              Link
                                              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                                                Takie:
                                                Link
                                                Rozwiązałem to jednak inaczej...dostałem z innej Octavi chyba wszystko co potrzebne, tzn głośniki góra/dół, całą wiązkę drzwi tylnych z kostkami do słupka B i okablowanie z wtyczką od słupka B do radia...ale ....tam jest sześć przewodów....za wuja nie wiem który ma polecieć jako + i - do mojego Bolero...do tego z prawej i lewej strony wiązki mają różne kolory kabli, powtarza się brązowy...albo nie dopatrzyłem innych powiązań....
                                                Załączone pliki
                                                ANTY MECHANIK YT

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Zamieszczone przez HAKSIU Zobacz wpis
                                                  za wuja nie wiem który ma polecieć jako + i -
                                                  Trzeba podłączyć po numerach pinów.

                                                  Te kabelki ze zdjęć nie wyglądają na głośnikowe. Zrób zdjęcia całej wiązki.

                                                  Jak masz całe wiązki drzwi to możesz z nich wypruć wiązkę głośników. Ona jest tylko taśmą połączona z reszta kabelków. Odplącz taśmę.
                                                  Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
                                                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    tak, według schematu weryfikujesz piny/kolory
                                                    Link
                                                    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                                    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                                    poprzednie modele:
                                                    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                                    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                                    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X